طرح دو معماری مدرسه با فایل رویت،اتوکد و فتوشاپ

پروژه ای که پیش رو دارید پروژه طرح دو معماری با موضوع مدرسه با دانش آموزان جسمی و حرکتی میباشد که برای مدرسه معمولی نیز مورد استفاده میباشد.

در فاز دو معماری نقشه های معماری که در فاز یک معماری طراحی شده اند از آنجاییکه از دقت و حساسیت لازم جهت اجرای پروژه ساخت برخوردار نیستند، مطابق با ضوابط مقررات ملی ساختمان مجددا طراحی می شوند.

در فاز دو معماری نقشه های طراحی شده نهایی مطابق با مقررات ملی ساختمان به عنوان پلان های نهایی پروژه جهت اجرای ساختمان به پیمانکار ارائه می گردد.

مطابقت نقشه های فاز دو معماری با نقشه های سازه و نقشه های تاسیسات از الزامات فاز دو معماریست به گونه ای که پس از تایید فاز یک معماری نقشه های طراحی شده توسط مهندس معمار در فاز دو معماری مطابق با مقررات ملی ساختمان و هماهنگ با نقشه های سازه و تاسیسات و نقشه های معماری، طراحی میشوند.

برای طراجی فاز دو معماری ضروریست که تمامی نقشه های معماری، نقشه های سازه و نقشه های تاسیسات طراحی شده در فاز یک معماری بررسی و با همفکری مهندسین سازه، مهندسین معماری و منهدس تاسیسات نقشه های فاز دو معماری تهیه شود به طوریکه نظرات کلیه مهندسین در طراحی نقشه های فاز دو معماری در نظر گرفته شود در غیر اینصورت نقشه های طراحی شده فاز دو معماری از انسجام و هماهنگی کامل برای اجرای پروژه برخوردار نخواهد بود.

این پروژه شامل سه بخش میباشد

1- فایلهای دو بعدی ( اتوکد Dwg) که داری 4 نما ، 3 برش و 3 پلان و سایت پلان با جزییات کامل میباشد

2- فایل سه بعدی (روین rvt ) که به طور کامل و شکیل میباشد

3-فایل فتوشاپ با شیت لایه باز ( psd ).

 

50 هزار تومان – خرید
طرح دو معماری مدرسه با فایل رویت،اتوکد و فتوشاپ
5 (100%) 1 vote
اشتراک گذاری: