درباره ما

logo e1665484841656

جم سیویل از گذشته تا امروز

در اواخر سال 1390 بود که GEM CIVIL شروع به کار کرد، اما به سبک امروزی نبود. آن روزها برحسب نیاز به پروژه های تخصصی در حوزه مهندسی عمران و معماری علی رغم صرف زمان زیادی برای یافتن آن ها در فضای مجازی و مراجع سنتی، به نتیجه مطلوبی دست نمی یافتیم و مطمئن بودیم این چالشی است که طیف وسیعی از مشتریان و کاربران با آن مواجه هستند. پس از آن با تلاش بی وفقه در جم سیویل،بر آن شدیم علاوه بر مرتفع ساختن نیاز واقعی مشتریان عزیز، پروژه هایی با استاندارهای بسیار مطلوب و با صرف کمترین زمان ممکن به جامعه ی مهندسی و علمی کشور و بین المللی ارائه گردد و در بهار 1391 فروش آنلاین پروژه ها با کیفیت بالا و هزینه ی کم در جم سیویل آغاز شد.

حال پس از یک دهه و دریافت بازخوردهای تجربه خرید مشتریان و نسخه جدید جم سیویل در تابستان داغ سال 1402 و بر حسب نیاز و تقاضای مشتریان عزیز، حوزه ی علمی سایت به آموزش های تخصصی مباحث، آموزش های نرم افزار، آموزش های آمادگی آزمون های نظام مهندسی و زبان انگلیسی دکتری تخصصی و برگزاری دوره های آنلاین و غیرحضوری گسترش و در دستور کار قرار گرفت.

diamond png 26586
gemcivil.com .goals

ماموریت ما

بهبود و ارائه آسان خدمات و محصولات برحسب بازخوردهای مشتریان عزیز با بهره گیری از فناوری، همیشه در اولویت GEM CIVIL قرار دارد. سعی بر این است که نیاز مشتریان عزیز پایش شود و بهترین مراجع فراهم و عرضه گردد. این تنها معطوف به مشتریان نیست جم سیویل به ماموریت خود دانسته تا در آینده نزدیک با راه اندازی همکاری در فروش و یا مارکت پلیس ها خانواده GEM CIVIL رو گسترش داده و موجب ارتقای سطح کیفی و علمی پروژه ها و طرح ها و دوره های آموزشی گردد و تجربه خوشایندی را برای خریداران و فروشندگان ایجاد کنیم.

خدمات ما

  • ارائه پروژهای مهندسی معماری و عمران
  • خدمات انجام سفارشی پروژهای مهندسی عمران و معماری
  • خدمات مربوط به آزمون نظام مهندسی عمران و معماری
  • خدمات مربوط به آموزش نرم افزار در مهندسی عمران و معماری
  • خدمات مربوط به آزمون کارشناسی رسمی
  • بسته های آموزشی و کلاس های‌ آنلاین (نظام مهندسی ،کارشناسی رسمی و نرم افزار و زبان انگلیسی)
  •  فروشگاه اینترنتی محصولات مهندسی عمران و معماری
انجام پروژه فولاد
Group 536

نوآوری

مقصد‌های جدید، مسیرهای جدید می‌خواهد. ما مسیرهای جدید را با ابزار نوآفرینی می‌سازیم؛ مسیرهایی که پیش از این وجود نداشته و برای اولین بار تجربه می‌شود. این مفهوم در تمامی خدمات و فرآیندهای ما، نمایان است.

Group 531

چابکی

سرعت، ویژگی اصلی تجارت الکترونیک و پیش فرض ما در تمام خدمات و فرایندهاست. ما باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک کسب‌وکار اینترنتی دیده شود؛ از شکل ارائه خدمات گرفته تا روش‌های حل مساله.

Group 539

مسئولیت پذیری

ما مسئولیت قول‌ها و وظایفمان را ‌می‌پذیریم و این فرهنگ را در درون و بیرون سازمان پیاده خواهیم کرد. ما همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم، اما در صورت بروز خطا هم مسئولیت پیامد اقداماتمان را می‌پذیریم و هم نهایت تلاش خود را برای جلب اعتماد مشتریان به کار می‌گیریم.

Group 537

شفافیت

ما همه چیز را، همان‌طور که هست به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم. بدون در نظر گرفتن اینکه چه چیزی به نفع یا ضررمان است، اطلاعات لازم را در اختیار آنها می‌گذاریم تا بتوانند در تمام فرآیند، بهترین انتخاب و تجربه را داشته باشند.

Group 538

مشتری محوری

مشتری‌ محوری برای ما، تنها به معنای حق تقدم مشتری یا کلیشه «همیشه حق با مشتری‌ست» نیست؛ بلکه به معنی «همراه مشتری بودن» است. ما کنار مشتری هستیم، نه در مقابل آنها و تنها به فکر سود و زیان خود نیستیم.

gemcivil.com vector

دکتر علیرضا اختری

درباره بنیانگذار GEM CIVIL

یک راه جدید و پشتکار بسیار جهت ارائه خدمات تخصصی برای قشری از جامعه معمولاً در پاسخ به یک نیاز آغاز میگردد. در اواخر دهه 80 شمسی در زمانی که بستر اینترنت و دسترسی به اطلاعات تخصصی از طریق آن در ایران هنوز مقوله متداولی نبود، یک دانشجوی مهندس عمران در پی یافتن پروژه ای کمیاب، به جستجوهای طولانی پرداخت. این نیاز باعث شد تا دکتر علیرضا اختری به این فکر بیافتد تا با ایجاد بستری تخصصی، بسیاری از نیازهای قشر مهندسان معماری و عمران را مرتفع نماید، ضمن اینکه در سالین اخیر بنیانگذار جم سیویل سعی در ارتقاء سطح علمی و کیفی جم سیویل داشته و در کنارش به پیشرفت فردی اهتمام ویژه ورزیده و درجه علمی دکتری تخصصی مهندسی عمران (گرایش سازه) را با رتبه عالی کسب نمود. او همیشه برآیند پیشرفت فردی و جمعی را موجب پیشرفت اجتماع دانسته و در جهت تحقق آن میکوشد.

دکتر علیرضا اختری

گروه جم سیویل

gemcivil mag
logo e1665484841656
درباره این مطلب نظر دهید !