طرح 3 معماری ایستگاه مترو (دوبعدی و سه بعدی)

طرح 3 معماری ایستگاه مترو (دوبعدی و سه بعدی)

طرح معماری ایستگاه مترو با توجه به پیچیدگی این طرح و دشوار بودن طراحی و ترسیم آن، همواره جزو طرح های بوده است که دانشجویان در انجام آن با دغدغه های مختلف روبرو می شوند. از این رو در سایت GemCivil همواره سعی شده است تا نمونه های پروژه کامل ایستگاه مترو ارائه شود تا شما عزیزان به نمونه های مختلف در فرم ها و حجم های متنوع دسترسی داشته باشید. تا بتوانید در طرح ها و کار های خود از این مورد استفاده کنید و یا برای الگو برداری این نمونه ها را مورد استفاده قرار دهید. با ما همراه باشید تا نمونه پروژه آماده مترو با جزئیات و مدارک کامل را در ادامه خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

طرح 3 معماری ایستگاه مترو (دوبعدی و سه بعدی)

با توجه به اینکه در شهر های بزرگ مراجعات به مناطق مختلف در سطح شهر بسیار زیاد می باشد و افراد نمی توانند از وسایل نقلیه شخصی برای مراجعه به هر بخش از شهر استفاده کنند و یا به دلیل دور بودن مقصد امکان مراجعه به صورت پیاده وجود ندارد. در جهت کاهش آلودگی هوا و استفاده از ناوگان حمل و نقل که نقشی در آلودگی هوا ندارند و همچنین از نظر هزینه و سرعت انتقال نیز به صرفه باشند در دستور کار قرار می گیرد. در همین رابطه در اکثر کلان شهر ها ایستگاه های مترو برای انتقال افراد به مناطق مختلف در نظر گرفته شده است.

metro

 

ایستگاه های مترو در جهت کاهش آلودگی هوا، کاهش ترافیک شهری، صرف هزینه و وقت کمتر برای حمل و نقل، امنیت حمل و نقل و … نقش بسیار مهمی دارند و هم اکنون نیز مترو ها جایگزین خوب و مناسبی برای خطوط اتوبوس و B.R.T بین شهری هستند. خارج از این موضوعات، طراحی مترو بر عهده معماران می باشد تا بتوانند با توجه به استاندارد ها و ضوابط طراحی این مکان، نمونه طرح مناسبی پیاده سازی کنند که بتواند پاسخگوی حجم بسیار زیاد نیاز های مورد انتظار از این مجموعه باشد. طراحی مترو ها با توجه به فضا های متعدد و در نظر داشتن سطح دسترسی مختلف یکی از پیچیده ترین موارد برای طراحی معماری می باشد.

24 ویژگی های طرح 3 معماری ایستگاه مترو (دوبعدی و سه بعدی)

بدون شک یکی از بهترین پروژه های معماری ایستگاه مترو، نمونه ارائه شده در این بخش می باشد که با داشتن فرم و حجم زیبا به همراه رعایت تمامی استاندارد ها و ضوابط طراحی، ارائه شده است. علاوه بر حجم اصلی ایستگاه، فضا های لازم و موجود در هر ایستگاه و فضای اطراف آن در این طرح در نظر گرفته شده است. طرح زیبا و ویژه ای برای حجم اصلی ایستگاه مترو در نظر گرفته شده است که زیبایی فوق العاده این طرح را به خوبی به کاربر نمایش می دهد. مسیر های دسترسی مختلف به داخل ایستگاه در نظر گرفته شده است تا امکان ورود و خروج از بخش ها و مسیر های مختلف برای مراجعه کنندگان فراهم باشد.

محوطه این طرح با استفاده از بوته ها و گیاهان به صورت ایجاد بخش های مختلف و هماهنگ با طرح ایستگاه آراسته شده است. دو بخش برای مراجعه اتوبوس های خط واحد برای مراجعه افراد به مجموعه و یا انتقال آنها از ایستگاه به مکان دیگر و همچنین بخش دیگر نیز برای عبور و مرور تاکسی ها و خودرو های شخصی به مجموعه در نظر گرفته شده است. در راستای رعایت اصل محوطه سازی فواره آب و المان های متنوعی در محوطه در نظر گرفته شده است. تمامی بخش ها و فضا های لازم برای طراحی مترو در این طرح قرار دارد.

24نمونه پلان ها

m1

 

24مدارک همراه طرح

  • فایل اتوکد با داشتن تمامی پلان ها
  • فایل سه بعدی رویت قابل ویرایش
  • شیت بندی زیبا و حرفه ای

این پکیج اولین بار انحصاراً از GEM CiViL ارائه میگردد و با قیمت استثایی به مهندسان عزیز تقدیم میگردد.

قیمت : 110,000 تومان  تخفیف شگفت انگیز

قیمت برای شما: 79,000 تومان

 


نرم افزار های استفاده شده در این پروژه:

r ca


درباره این محصول نظر دهید !
  • توضیحات محصول را به خوبی بخوانید و در صورت نیاز به راهنمایی از بخش کاربری و سیستم تیکت استفاده نمایید.
  • تنها راه پشتیبانی محصولات سیستم تیکت و ارتباط با پشتیبانی میباشد.
  • برای دریافت آخرین نسخه محصولات و دسترسی دائمی به محصولات خریداری شده حتما در سایت عضو شوید .
  • پرداخت از طریق درگاه شاپرک بانکی انجام میشود.
  • در صورت نیاز به سفارش پروژه ها و یا تغییرات در این محصولات موجود، از بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.